Šroubové vzduchové kompresory

řada FAS - vysoká kvalita za rozumnou cenu

Nabízíme ekonomicky výhodné šroubové kompresory nejvyšší kvality

Řada FAS 3-22 kW

Řada FAS PREMIUM ECO a PREMIUM označuje vzduchem chlazené tiché jednostupňové rotační šroubové kompresory o výkonu 3 až 250 kW.

Více informací...

Vlastnosti šroubových kompresorů

Vlastnosti

Šroubový blok tvořený novou vysoce účinnou mazanou sestavou šroubů s nízkou rychlostí otáčení.

Více informací...

Řada FAS 3-22 kW

Odlučovač oleje ze vzduchu

Odlučovač oleje ze vzduchu

Zásobník vícestupňového typu (s funkcí rotačního a gravitačního před-odloučení oleje) je vybaven ventilem minimálního tlaku a odlehčovacím ventilem. Plní také funkci zásobníku oleje, proto je vybavena hrdly pro plnění a vypouštění, a dále vizuálním ukazatelem hladiny oleje. Filtr košového typu pro odlučování oleje od vzduchu je vysoce účinný a zajišťuje vynikající kvalitu stlačeného vzduchu s nízkým obsahem zbytkového oleje (pod 3 ppm). Víko nádrže je navrženo tak, aby byla výměna odlučovacího filtru snadná, rychlá, a bezpečná. Pro filtrování oleje je určen předimenzovaný vložkový filtrační systém Spinn-On vybavený kulovým uzavíracím ventilem pro zamezení úniku oleje při výměně.


Filtr přívodního vzduchu pro vysokou zátěž

Tento systém je nainstalován u všech modelů všech řad a odstraňuje částice ve dvou stupních: první stupeň je založen na odstředivé síle a druhý na filtraci pomocí vysoce účinné filtrační vložky.

Filtr přívodního vzduchu pro vysokou zátěž
Elektromotor


Elektromotor

Asynchronní třífázový vysoce účinný (IE3) motor se stupněm krytí IP 55, izolační třídou F, určený zvláště pro velká zatížení.Vysoce účinné chlazení

Systém chlazení poháněným vzduchem je navržen a nadimenzován tak, aby byl schopen perfektní funkce do teploty prostředí až +45 °C.

Vysoce účinné chlazení

ŘADA FAS 3 – 22 kW

Kompresor FirstAir FAS řada 7
FAS 7

Centrální stlačený vzduch

Řada FAS PREMIUM ECO a PREMIUM označuje vzduchem chlazené tiché jednostupňové rotační šroubové kompresory o výkonu 3 až 250 kW, připravené k použití, vybavené veškerými součástmi potřebnými k bezpečnému použití, pracující nezávisle a poháněné elektromotorem třídy IE3 případně s frekvenčním měniček.

Řady FAS PREMIUM ECO a PREMIUM představují nejlepší technologii šroubových kompresorů s olejovým vstřikováním. Všechny naše vzduchové kompresory jsou výsledkem úsilí věnovaného ochraně životního prostředí a použité součásti mají nízký ekologický dopad.

Řada ECO PREMIUM se dodává včetně následujících součástí:

  • Zásobník vzduchu
  • Kondenzační sušičky
  • Předřazená a následná filtrace
  • Společný odvod kondenzátu
  • Odlučovač oleje a vody
Kompresor FirstAir FAS řada 22 VE
FAS 22 VE

Vynikající kvalita

Šroubový blok tvořený novou vysoce účinnou mazanou sestavou šroubů s nízkou rychlostí otáčení, navržený a vyrobený společností Fusheng Industrial.

Veškeré součásti vystavené vysokému namáhání za provozu (ložiska) jsou předimenzovány tak, aby byla zajištěna vyšší odolnost ve srovnání s jinými druhy šroubových bloků.

Šroubový blok
Šroubový blok